Hotel Munchen City Center Affiliated by Melia

Accommodation preview photo
7.6 Erg goed
2.521 beoordelingen
vanaf
291
p.p.
incl. vlucht

Excl. € 12,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

Hotel Munchen City Center Affiliated by Melia
7.6 Erg goed
2.521 beoordelingen

Vergelijk de laagste prijzen:

reisduur
dagen

Accommodation preview photo
vertrek
vrijdag 18 augustus 2023
terugkomst
zondag 20 augustus 2023(3 dagen)
luchthaven
Keulen
verzorging
Logies
vanaf
291
p.p.
incl. vlucht

Excl. € 12,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

Over deze accommodatie:

Hotel Munchen City Center Affiliated by Melia

Ligging

Dit attractieve middenklassehotel is centraal gelegen, op slechts enkele minuten van het centraal station. Naar de internationale luchthaven van München is het met de trein ongeveer 40 minuten. Het stadscentrum met tal van winkels en amusementsmogelijkheden bereikt u al na slechts enkele minuten lopen (ca. 5 minuten). Het dichtstbijzijnde metrostation heet Theresienwiese en bevindt zich op ca. 200 m afstand.

Hotelfaciliteiten

Het hotel biedt op 7 verdiepingen 182 kamers, 5 suites, 10 eenpersoons- en 118 tweepersoonskamers die met een lift bereikbaar zijn. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor bieden de nodige service. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet (kosteloos). De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Een supermarkt en andere winkels zijn voorhanden om heerlijk te winkelen of te flaneren. Buiten biedt een tuin extra ruimte voor ontspanning en recreatie. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats (tegen toeslag) parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich vertaalservice, roomservice, een wasservice en een muntwasserette. Voor de gasten staan fietsparkeerplekken gereed, bovendien is er een fietsverhuur. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken. In het zakelijke gedeelte (businesscenter) zijn projector en kopieerapparaat voorhanden.

Kamers

De kamers hebben airconditioning, verwarming en een ventilator. Een terras behoort tot de standaard van de meeste kamers en zorgt voor extra comfort. De met vloerbedekking uitgeruste kamers beschikken over een tweepersoonsbed. Ook babybedjes en extra bedden kunnen worden klaargezet. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Faciliteiten als een koelkast, een mini-koelkast en een thee-/koffiezetapparaat veraangenamen het verblijf. Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon met directe buitenlijn, een televisie, een radio en Wi-Fi (kosteloos). In de wooneenheden staan pantoffels klaar voor de gasten. De badkamers zijn uitgerust met een douche en een bad. Voor het dagelijks gebruik zijn een föhn, een make-upspiegel en badjassen verkrijgbaar. Bovendien zijn rolstoelvriendelijke kamers met een barrièrevrije badkamer te boeken. Het verblijf beschikt over 201 niet-rokerskamers en rokerskamers.

Sport/entertainment

Voor afwisselende recreatie en vrijetijdsbesteding staan de sport- en amusementsmogelijkheden van het hotel ter beschikking. Een zonneterras nodigt uit tot een ontspannen oponthoud. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken, een fitnessstudio, gymnastiek, een sauna en een zonnebank zorgen voor de nodige afwisseling.

Eten en drinken

Een niet-rokers restaurant, een eetzaal en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Ontbijt, een middagmaaltijd van het buffet of als menu en een à-la-cartediner zijn lekker en worden altijd weer vol variatie geserveerd. Daarnaast stelt het hotel snacks beschikbaar.

Creditcards

Alle gebruikelijke creditcards, bijvoorbeeld American Express, Visa en MasterCard, worden als betaalmiddel geaccepteerd.

Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126004

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Algemeen

  • Airco
  • Bar
  • Parkeerplaats
  • Restaurant
  • Wifi

Activiteiten

  • Fitness
  • Sauna
Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    2max
    2 uur
    17 dgn
    -
  • FEB
    4max
    3 uur
    13 dgn
    -
  • MRT
    8max
    4 uur
    14 dgn
    -
  • APR
    13max
    5 uur
    15 dgn
    -
  • MEI
    20max
    6 uur
    16 dgn
    -
  • JUN
    23max
    7 uur
    17 dgn
    -
  • JUL
    24max
    8 uur
    13 dgn
    -
  • AUG
    22max
    7 uur
    15 dgn
    -
  • SEP
    19max
    6 uur
    10 dgn
    -
  • OKT
    14max
    4 uur
    11 dgn
    -
  • NOV
    7max
    2 uur
    14 dgn
    -
  • DEC
    3max
    2 uur
    16 dgn
    -
Bron: KNMI Climate

Omgeving

Klantbeoordelingen

Klanten waarderen Hotel Munchen City Center Affiliated by Melia met:

7.6 Erg goed
uit 2521 beoordelingen
Eten
5.3
Kamers
6.5
Wifi
3.8
Service
8.8
Sfeer
5.5
Ligging
8.5
Ontbijt
8.5
Netheid
5.9

    Daarom boek je bij dé VakantieDiscounter:

    • Gegarandeerd de beste deal
    • Uiteraard géén boekingskosten
    • Zekerheid van ANVR en SGR
    • Zeven dagen per week geopend

    Veilig aangesloten bij:

    Die snapt vakantie.

    4.3 / 5

    Zo'n fijn reisbureau

    Zo'n fijn reisbureau, alles altijd duidelijk omschreven, snelle reactie per...

    Lees verder