• Boek gemakkelijk online
  • Géén boekingskosten
  • 7 dagen per week geopend

Abacus Tierpark Hotel ****

Duitsland - Berlijn - Berlijn

Uw vakantie
Foto van de accommodatie

Jouw vakantie wordt gecontroleerd

i361p.p.
incl. vlucht
vertrek
donderdag 30 maart 2023
terugkomst
zaterdag 01 april 2023 (3 dagen)
luchthaven
Amsterdam (Schiphol)
verzorging
Logies + ontbijt

Over deze accommodatie:

Abacus Tierpark Hotel ****

Vanaf dit comfortabele hotel, gelegen in de wijk Friedrichsfelde, reis je binnen een kwartier naar de beroemde Alexanderplatz. Vanaf hier ligt Berlijn aan je voeten! Het metrostation Tierpark ligt op enkele minuten lopen en zoals de naam van het hotel al doet vermoeden, ligt het Tierpark direct tegenover het hotel. Als je na een lange dag in de stad de deur niet meer uit wilt voor een diner, dan staat er in het buffetrestaurant een prima maaltijd voor je klaar. Ook 's ochtends wordt er een heerlijk ontbijtbuffet geserveerd.

Goed om te weten

alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld, Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften. en dagelijkse schoonmaak van de kamer is mogelijk op verzoek. Dit kan een dag van te voren worden doorgegeven aan de receptie

Niet Inbegrepen - Verplicht

toeristenbelasting ca. € 2,00 per nacht per persoon (ter plaatse te betalen)

Ligging

metrostation Tierpark op ca. 250 m en treinstation Berlin Hauptbahnhof op ca. 12 km

Faciliteiten

gratis wifi in openbare ruimte, gratis wifi op de kamer, receptie, terras, bagageruimte en lounge

Faciliteiten - Tegen betaling

overdekte privé parkeerplaats, ca. € 6,00 per dag

Overige informatie

officiële classificatie: 4 sterren, onze classificatie: 4 sterren, totaal aantal kamers/ appartementen: 278, het hoofdgebouw heeft 2 liften en voltage: 220 volt

Restaurants/Bars

buffetrestaurant en bar

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    2 max 1 uur
    15 dgn
    -
  • FEB
    4 max 3 uur
    12 dgn
    -
  • MRT
    8 max 4 uur
    14 dgn
    -
  • APR
    13 max 5 uur
    14 dgn
    -
  • MEI
    21 max 7 uur
    15 dgn
    -
  • JUN
    24 max 7 uur
    13 dgn
    -
  • JUL
    25 max 7 uur
    13 dgn
    -
  • AUG
    23 max 7 uur
    13 dgn
    -
  • SEP
    19 max 5 uur
    12 dgn
    -
  • OKT
    13 max 3 uur
    12 dgn
    -
  • NOV
    7 max 2 uur
    15 dgn
    -
  • DEC
    3 max 1 uur
    15 dgn
    -
Bron: KNMI Climate

Omgeving