• Boek gemakkelijk online
  • Géén boekingskosten
  • 7 dagen per week geopend

25hours Hotel Terminus Nord ****

Frankrijk - Île-de-France - Parijs

Uw vakantie
Foto van de accommodatie

Jouw vakantie wordt gecontroleerd

i440p.p.
incl. vlucht
vertrek
zondag 01 oktober 2023
terugkomst
dinsdag 03 oktober 2023 (3 dagen)
luchthaven
Amsterdam (Schiphol)
verzorging
Logies

Over deze accommodatie:

25hours Hotel Terminus Nord ****

Intro

Het prachtige 25hours Hotel Paris Terminus Nord is met zijn ideale ligging de perfecte uitvalsbasis voor een stedentrip Parijs. Direct tegenover het hotel ligt het grote station Gare du Nord waar de Thalys aankomt. Hierdoor is het hotel gemakkelijk te bereiken en kun je eenvoudig de stad ontdekken! In het hotel kun je genieten van een heerlijke maaltijd in het restaurant of een drankje nuttigen in de bar. De kamers zijn ruim, zeer trendy ingericht en van alle gemakken voorzien. Zo kun je de volgende dag weer helemaal uitgerust genieten van jouw dag in Parijs.

Het 25hours Hotel Paris Terminus Nord krijgt veel positieve reviews. Het wordt goed beoordeeld vanwege de ideale ligging die het hotel heeft en het zeer vriendelijke personeel. Zij zorgen voor een fijn en zorgeloos verblijf en vertellen je graag meer over de stad. Het 25hours Hotel Paris Terminus Nord is zeker een aanrader voor jouw verblijf tijdens een stedentrip in Parijs!

Bijzonderheden

- Indien je een reis per trein boekt, dan is de boeking op aanvraag. Dit betekent dat de boeking niet direct definitief is, maar dat we eerst zullen controleren of de reis nog beschikbaar is. Indien het beschikbaar is, dan is de boeking definitief. Mocht het geselecteerde tarief niet meer beschikbaar zijn, dan zullen wij een vrijblijvend voorstel doen voor een passend alternatief.

Faciliteiten

- Receptie
- Lounge
- Lift
- Restaurant
- Bar
- Gratis wifi

Ligging

- Tegenover het grote station Garde du Nord.
- Ingang van metrostation Garde du Nord voor de deur van het hotel.

Openbaar vervoer:
- Een gemakkelijke en snelle manier van reizen in Parijs is met de metro. Zo kun je bijvoorbeeld vanaf het hotel met metrolijn 4 reizen binnen ca. 10 minuten reizen naar halte Saint-Michel Notre-Dame. Vanaf hier zijn verschillende bezienswaardigheden op loopafstand eenvoudig te bereiken zoals de Notre-Dame de Paris, Sainte-Chapelle en Musée du Louvre
- Je kunt ook bij de halte Saint-Michel Notre-Dame overstappen naar RER lijn 4 en uitstappen bij de halte Champ de Mars Eiffel Tower. Je komt dan direct bij de Eiffeltoren uit.

Met de trein:
- Je reist met de trein naar het station Gare du Nord. Als je hier het station uitloopt loopt je zo tegen het 25hours Hotel Paris Terminus Nord aan.

Met de auto:
- Vanaf Utrecht is het ca. 480 kilometer rijden naar het hotel. Dit betekent een reistijd van ca. 5 uur en 15 minuten
- Parkeren direct bij het hotel is niet mogelijk.
- Het hotel heeft een samenwerking met een parkeergarage in de buurt van het hotel. Dit parkeergarage ligt op ca. 200 meter loopafstand van het hotel. De kosten voor het parkeren is ca. €25 - €28 per dag (ter plaatse te voldoen).
- Let op! Een milieusticker is verplicht indien je met auto naar Parijs reist.

Met het vliegtuig:
- Je vliegt of naar de luchthaven Paris-Orly, of naar luchthaven Paris-Charles de Gaulle
- Vanaf de luchthaven van Paris-Orly ben je met het openbaar vervoer ca. 50 minuten onderweg naar het hotel. Hiervoor kun je het beste vanaf de luchthaven reizen met de RER metrolijn 4 en bij halte Denfert-Rochereau overstappen naar de metro stadslijn 4. Bij de halte Garde du Nord stap je weer uit en kun je gemakkelijk naar het hotel lopen.
- Vanaf de luchthaven van Paris-Charles de Gaulle ben je wat sneller bij jouw hotel. Met het openbaar vervoer ben je namelijk ca. 40 minuten onderweg. Hiervoor kun je gemakkelijk reizen met de RER trein lijn B. Je kunt dan bij Garde du Nord uitstappen en gemakkelijk naar het hotel lopen.

Kamers

25hours Hotel Paris Terminus Nord biedt vele mooie en stijlvolle kamers aan. De kamers zijn standaard voorzien van de volgende faciliteiten: - 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Tv - Minibar - Gratis wifi - Airconditioning - Badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn Er is keuze uit de kamers Small, Medium, Large en Extra Large. Deze kamers hebben allemaal dezelfde faciliteiten en verschillen alleen in grootte van de kamer.

Inbegrepen

  • Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
  • Gratis wifi

Reizen per trein

  • Treinretour vanaf Amsterdam, Schiphol, Rotterdam, Antwerpen of Brussel per Thalys
  • In Thalys 1 stuk handbagage en 2 stuks bagage per persoon

Niet inbegrepen

  • Parkeerplaats bij een parkeergarage in de omgeving van het hotel. Kosten hiervan zijn ca. €25- €28 per dag (kosten ter plaatse te voldoen)
  • Toeristenbelasting ca. €3,- per persoon per nacht

Reizen per trein

  • Treinretour vanaf elk station in Nederland (bij boeking als toeslag te reserveren)
  • Transfer treinstation - hotel/appartement v.v.
De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    7 max 2 uur
    16 dgn
    15
  • FEB
    9 max 3 uur
    13 dgn
    15
  • MRT
    12 max 4 uur
    15 dgn
    15
  • APR
    15 max 7 uur
    14 dgn
    16
  • MEI
    19 max 8 uur
    11 dgn
    17
  • JUN
    24 max 10 uur
    9 dgn
    20
  • JUL
    29 max 9 uur
    7 dgn
    23
  • AUG
    28 max 8 uur
    9 dgn
    25
  • SEP
    23 max 6 uur
    10 dgn
    23
  • OKT
    17 max 4 uur
    11 dgn
    20
  • NOV
    11 max 3 uur
    12 dgn
    18
  • DEC
    8 max 2 uur
    13 dgn
    16
Bron: KNMI Climate

Omgeving

Hop door Sevilla!

Ontdek Sevilla tijdens een rit met de hop-on-hop-off-bus! Echt de ideale manier om alles te zien.

Annika
november 2019

Klantbeoordelingeni


8.4 Heerlijk
uit 3.410 beoordelingen
ligging
9.4
service
8.6
eten
8.7
kamers
7.7
Netheid
7.4
wifi
5.7
ontbijt
8.6