Vergelijk de laagste prijzen:
Staycity Paris Gare de l'Est
Modern en comfortabel 3-sterrenhotel centraal gelegen in Parijs.
- Gelegen tussen Gare du Nord en Gare de L'Est
- In ca. 30 minuten naar de Eiffeltoren
- Studio's en appartementen met kitchenette
Intro
Staycity Hotel Paris Gare de l'Est heeft een toplocatie gelegen in het centrum van de stad. Het is de perfecte uitvalsbasis voor een stedentrip Parijs. Met de metro binnen handbereik ben je zo bij de welbekende bezienswaardigheden van de stad. In 20 minuten sta je zo bij het Louvre of voor de Notre Dame.
De appartementen zijn recent opnieuw ingericht in een modernere stijl. Mocht je zin hebben, kun je in je appartement koken met de volledig ingerichte kitchenette. In de nabije omgeving vind je ook verschillende cafés en restaurantjes.
Kamers (50)
Alle appartementen van Staycity Paris Gare de l'Est zijn voorzien van: - 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - TV - Kitchenette met kookplaat - Badkamer met bad of douche, toilet en föhn De 2-kamerappartementen hebben in de woonkamer twee 1-persoonsslaapbanken staan.Inbegrepen
Inbegrepen
- Gratis wifi
- Bed- en badlinnen is inbegrepen
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
Reizen per vliegtuig
- Vliegreis vanaf Amsterdam
- Handbagage
Niet inbegrepen
Niet inbegrepen
- Wanneer je minder dan 7 nachten verblijft is er geen kamerschoonmaak. Tegen betaling kan je dit wel aanvragen bij de receptie
Reizen per vliegtuig
- Ruimbagage
- Transfer luchthaven - hotel v. v. (eenvoudig na boeking te reserveren)
Faciliteiten
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Bagageruimte
- Gratis wifi
Ligging
- Gelegen in het 10e arrondissement, tussen Gare du Nord en Gare de L'Est.
- Je reist in 20 minuten naar de Notre Dame en het Louvre.
- De wereldberoemde Eiffeltoren bereik je in ca. 30 minuten met het openbaar vervoer.
Openbaar vervoer:
- Metrostation Gare de l'Est ligt op ca. 5 min lopen.
Met de trein:
- Het aankomststation van Eurostar, Gare du Nord, ligt op ca. 15 minuten loopafstand van Staycity Hotel Paris Gare de l'Est.
Met het vliegtuig:
- Luchthaven Charles de Gaulle ligt op ca. 45 minuten afstand. Reis met een directe treinverbinding naar station Gare du Nord.
- Luchthaven Orly ligt op ca. 45 min rijafstand. Maak gebruik van twee metroverbindingen om naar hotel Staycity Paris te reizen.
Met de auto:
- Let op: een milieusticker is verplicht indien je met de auto naar Parijs reist.
- Bij het hotel vind je een parkeergarage (tegen betaling). Kosten ca. € 30,- per dag.
Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond.
- Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
- Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.
- Parkeerplaats
- WiFi
Weer & klimaat
Omgeving
- Centrum(2,6 km)