Vergelijk de laagste prijzen:
Hotel Delle Palme
Klassiek hotel met zwembad nabij de Amalfikust.
- Nabij de Amalfikust
- Inclusief ontbijt
- Met zwembad
Intro
Hotel Delle Palme is een hotel met een klassieke stijl en heeft een statige uitstraling, alsof de tijd heeft stil gestaan. In de grote tuin van deze 19e-eeuwse villa vind je een groot zwembad met ligstoelen waar in je de maanden mei tot en met september gebruik van kunt maken. Op het terras word je voorzien van een verfrissend drankje of een heerlijke Italiaanse espresso terwijl je geniet van de rustige hoteltuin.
In het restaurant van het hotel ben je iedere ochtend van harte welkom om te komen ontbijten. Er staat een mooi ontbijtbuffet voor je klaar, met zowel zoetig- als hartigheden. Wil je naast ontbijt ook iedere avond genieten van een zalig diner, dan raden we aan om op basis van halfpension te boeken.
Gasten van Hotel Delle Palme zijn zeer tevreden over het personeel en de centrale ligging van het hotel.
Kamer voor 2 personen
(max. 2 pers., ca. 14 m²) - Met 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbeddenKamer voor 1 persoon
(max. 1 pers., ca. 12 m²) - Met 1-persoonsbedKamer met balkon
(max. 2 pers., ca. 14 m²) - Met 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Met balkonInbegrepen
Reizen per vliegtuig
Vliegreis vanaf Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Brussel, Charleroi, Weeze, Düsseldorf of Keulen naar Napels of Salerno
- Handbagage
Niet inbegrepen
Niet inbegrepen
- Optionele kosten, opgeven bij boeking en ter plaatse voldoen:
- Kinderbed ca. € 10 p.n.
Reizen per vliegtuig
- Ruimbagage
Bijzonderheden
- Inclusief ontbijtbuffet en indien halfpension een 3-gangendiner
- Huisdieren niet toegestaan
- NB halfpension is niet mogelijk van 7/8-23/8, je kunt in deze periode alleen boeken inclusief ontbijt
Faciliteiten
- Receptie
- Restaurant
- Bar
- Zwembad (geopend van begin mei tot eind september)
- Tuin
- Lift
- Gratis wifi in het hele hotel
- Gratis parkeerplaats
Ligging
Hotel Delle Palme is gelegen in Sant'Agata sui Due Golfi, een dorpje dat ligt tussen de Golf van Napels en de Golf van Salerno. In het dorpje zijn verschillende winkels en restaurants te vinden en je kunt naar mooie uitzichtpunten wandelen. Echter zal Sant'Agata niet het hoofddoel zijn van jouw verblijf in Hotel Delle Palme. Met zowel de Amalfi- als de Sorrentokust binnen handbereik is er voldoende te ontdekken!
Je kunt met de auto het meest van de omgeving zien en het eigen tempo bepalen, er kunnen echter wel wat verkeersbeperkingen tijdens het seizoen gelden en op de hoofdwegen kan er erg druk zijn. Een andere, erg populaire manier om de toeristische plaatsen te bereiken is met het openbaar vervoer. De bus brengt je van plek naar plek, het enige dat jij hoeft te doen is op de stopknop te drukken en de dienstregeling in de gaten te houden.
De mooiste manier om de Amalfikust te ontdekken is volgens velen met de boot. Er varen ferry's van haven naar haven en het uitzicht van de veerboot is prachtig. Kleurrijke dorpjes die vanuit een helder blauwe zee overgaan in de groene bergen. De receptionist legt je graag meer uit over de mogelijkheden!
Breng ook zeker een bezoek aan de mooie steden Salerno, Pompeï, Napels of het eiland Capri. Vanaf Sorrento of Napels kun je een ferry nemen naar dit prachtige eiland, erg leuk om een keer een dag naar toe te gaan.
- Centrum: ca. 250 m
- Massa Lubrense: 6 km
- Sorrento: 12 km
- Amalfi: 30 km
Met de auto:
- Gratis parkeerplaats
Afstand vanaf Utrecht: 1860 km
Met het vliegtuig:
- Luchthaven van Napels: 59 km
- Luchthaven van Salerno: 80 km
Bij onze vliegreizen is de transfer van de luchthaven naar accommodatie v.v. niet inbegrepen. Wij raden aan een huurauto bij te boeken, dit kan eenvoudig in de vervolgstappen van de boeking. Let wel op dat er verkeersbeperkingen kunnen zijn tijdens het verblijf.
Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond.
- Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
- Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.
Aanvullende informatie
Verkeersregeling Amalfikust
LET OP: door de zomerdrukte aan de Amalfikust gelden er beperkende regels voor het verkeer. In bepaalde periodes mogen er op EVEN dagen alleen auto’s rondrijden waarbij het kenteken eindigt op een ONEVEN getal. Op ONEVEN dagen mogen alleen auto’s rondrijden waarbij het kenteken eindigt op een EVEN getal. Dit geldt voor de Amalfitaanse kustweg, tussen Positano en Vietri sul Mare. Bij de reisbescheiden krijg je de uitgebreide informatie.
ZTL-regeling Sorrento
Van 1 april tot 25 oktober geldt een ZTL-regeling in het centrum van Sorrento. Dit betekent dat je niet zonder vergunning het centrum in mag rijden. De regeling geldt dagelijks van 19.30 tot 04.00 uur ‘s nachts en op feestdagen en in het weekend ook tussen 10.00 en 13.00 uur. Het gaat om deze straten: Piazza Tasso, Corso Italia, Via San Cesareo en Via Fuorimura. Voorkom een boete en maak gebruik van het openbaar vervoer om het centrum te bezoeken.
- Airco
- Restaurant
- Roomservice
- Zwembad buiten
Weer & klimaat
Omgeving
- Strand(1,5 km)
- Centrum(700 m)