WorldHotel Casati 18

Accommodation preview photo
8.3 Heerlijk
1.762 beoordelingen
vanaf
252
p.p.
incl. vlucht

Excl. € 12,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

WorldHotel Casati 18
8.3 Heerlijk
1.762 beoordelingen

Vergelijk de laagste prijzen:

reisduur
dagen

Accommodation preview photo
vertrek
maandag 07 augustus 2023
terugkomst
woensdag 09 augustus 2023(3 dagen)
luchthaven
Keulen
verzorging
Logies + ontbijt
vanaf
252
p.p.
incl. vlucht

Excl. € 12,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

Over deze accommodatie:

WorldHotel Casati 18

Ligging

Het hotel is gelegen in Milaan, vlakbij de beroemde Corso Buenos Aires, midden in het belangrijkste handelsgedeelte van de stad en vlakbij het historische centrum. Het metrostation Porta Venezia biedt de gasten in slechts enkele minuten gemakkelijke toegang tot alle bestemmingen van de stad. Deze metrolijn loopt direct naar het congrescentrum van Milaan en het nieuwe congrescentrum buiten de stad.

Hotelfaciliteiten

Het hotel biedt op 4 verdiepingen 99 niet-rokerskamers die met een lift bereikbaar zijn. Het meertalig personeel bij de receptie in de ontvangsthal is hulpvaardig bij het in- en uitchecken. Service zoals een garderobe, een bagagedepot en een kluis draagt bij tot een comfortabel verblijf. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. Er zijn ook winkels. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage (tegen toeslag) of op de parkeerplaats parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een oppasservice, roomservice, een wasservice, een muntwasserette en een piccolo-service. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken.

Kamers

Airconditioning en een verwarming zorgen voor een prettig luchtklimaat in de kamers. De meeste kamers hebben een balkon. Tegen betaling is een extra bed beschikbaar. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Ook zijn een koelkast, een mini-koelkast en een thee-/koffiezetapparaat aanwezig. Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst, een radio en Wi-Fi ronden het serviceaanbod af. Tot de extra´s van de kamers behoren pantoffels. De badkamers beschikken over een douche, een bad en een bidet. Als extra comfort vinden de gasten hier een föhn. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Bovendien zijn rolstoelvriendelijke kamers met een barrièrevrije badkamer te boeken. Het verblijf beschikt over gezinskamers en rokerskamers.

Sport/entertainment

Binnen- en buitenzwembaden zijn uitstekend geschikt voor een paar uurtjes aquarobics training en actieve ontspanning. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals een fitnessstudio en aerobics zorgen voor de nodige afwisseling.

Eten en drinken

Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een eetzaal, een ontbijtzaal, een koffiehuis en een bar. Er kan een overnachting incl. ontbijt worden geboekt. Naast ontbijt biedt het hotel ook middag- en avondeten à la carte. Daarnaast stelt het hotel snacks beschikbaar.

Creditcards

De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.

Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126004

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Algemeen

  • Bar
  • Parkeerplaats
  • Wifi

Activiteiten

  • Fitness
Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    6max
    2 uur
    10 dgn
    -
  • FEB
    8max
    4 uur
    9 dgn
    -
  • MRT
    13max
    5 uur
    12 dgn
    -
  • APR
    17max
    6 uur
    12 dgn
    -
  • MEI
    23max
    7 uur
    13 dgn
    -
  • JUN
    28max
    8 uur
    10 dgn
    -
  • JUL
    30max
    9 uur
    8 dgn
    -
  • AUG
    30max
    8 uur
    8 dgn
    -
  • SEP
    24max
    6 uur
    8 dgn
    -
  • OKT
    18max
    4 uur
    9 dgn
    -
  • NOV
    11max
    2 uur
    12 dgn
    -
  • DEC
    7max
    2 uur
    10 dgn
    -
Bron: KNMI Climate

Omgeving

Klantbeoordelingen

Klanten waarderen WorldHotel Casati 18 met:

8.3 Heerlijk
uit 1762 beoordelingen
Eten
5.1
Kamers
6.3
Wifi
9.1
Service
8.9
Sfeer
4.6
Ligging
9.4
Ontbijt
7.8
Netheid
8.4

    Daarom boek je bij dé VakantieDiscounter:

    • Gegarandeerd de beste deal
    • Uiteraard géén boekingskosten
    • Zekerheid van ANVR en SGR
    • Zeven dagen per week geopend

    Veilig aangesloten bij:

    Die snapt vakantie.

    4.3 / 5

    Zo'n fijn reisbureau

    Zo'n fijn reisbureau, alles altijd duidelijk omschreven, snelle reactie per...

    Lees verder