• Boek gemakkelijk online
  • Géén boekingskosten
  • 7 dagen per week geopend
Uw vakantie
Foto van de accommodatie

Jouw vakantie wordt gecontroleerd

i727p.p.
incl. vlucht
vertrek
woensdag 22 maart 2023
terugkomst
maandag 27 maart 2023 (6 dagen)
luchthaven
Düsseldorf
verzorging
Halfpension

Over deze accommodatie:

Diwane Hotel ****

Algemeen

Wil je op vakantie naar Marrakech en zoek je een hotel met zwembad? Dan is Diwane Hotel iets voor jou! Het viersterren hotel ligt in een levendige wijk en wanneer je niet de stad aan het ontdekken bent, kun je chillen in het wellnesscentrum, trainen in de fitnessruimte of zonnen langs het zwembad.

Ligging & omgeving

Diwane Hotel ligt in de levendige wijk Gueliz in Marrakech, met in de directe omgeving talloze winkels en restaurants. Op ca. 3 km afstand ligt het bekende plein Djemaa el Fna, dat op de UNESCO Werelderfgoedlijst staat. In de ochtend kun je daar struinen over de markt, ’s middags en ‘a s avonds is het het toneel van straatartiesten. Wandel vervolgens door de autovrije medina en shop souvenirtjes voor het thuisfront of neem plaats op een terrasje.

Cultuurliefhebbers kunnen tijdens een vakantie in Diwane Hotel naar musea als Dar Si-Saïd, over het verleden van Marrakech, of het Majorelle Museum met Islamitische kunst. Wandel bij de laatste ook zeker door de mooie tuin. Een andere tip is het Palais de la Bahia, waar je prachtige Marokkaanse architectuur kunt bewonderen.

Kamers

De kamers van Diwane Hotel zijn standaard voorzien van o.a. een tv, telefoon, airco, gratis WiFi en een badkamer met bad of douche, toilet en föhn. Gebruik van kluisje en minibar is mogelijk tegen betaling.

Een deel van de superiorkamers van Diwane Hotel beschikt als extra over een balkon. De deluxe kamers bieden allen koffie- en theefaciliteiten en een balkon met zitje. De suites bieden naast de standaardfaciliteiten een woon-/slaapkamer en aparte slaapkamer.

LET OP: de voordeelkamers van Diwane Hotel kunnen qua ligging en faciliteiten afwijken van de standaardkamers. Wens je een babybedje in de kamer? Geef jouw wens hiervoor dan tijdens of direct na boeking aan.

Faciliteiten

Strijk neer op de ligbedden op het zonneterras van Diwane Hotel en geniet van het lekkere weer. Raak je een beetje oververhit? Neem een verfrissende duik in het zwembad. Ook de kleintjes kunnen spetteren, in het aparte kinderbad.

Ontspannen kan ook (tegen betaling) in het wellnesscentrum. Relax in de sauna of hammam of boek een massage en kom helemaal tot rust. Wil je op vakantie jouw sportmomentjes niet missen? Dan zit je bij Diwane Hotel ook goed. Het hotel beschikt namelijk over een fitnessruimte, waar je helemaal los kunt gaan.

In het buffet- en à la carte restaurant van Diwane Hotel worden gevarieerde maaltijden geserveerd. Bestel ook jouw favoriete drankje aan de bar. In de openbare ruimtes van Diwane Hotel is gratis WiFi beschikbaar. Overige (deels betaalde) faciliteiten en diensten zijn o.a. een receptie, wasservice en parkeergelegenheid.

LET OP: toeristenbelasting is niet inbegrepen bij de reissom van Diwane Hotel, deze dien je ter plaatse nog te betalen. Tijdens het diner geldt een dresscode; mannen dienen een lange broek te dragen. Het zwembad van Diwane Hotel is door omstandigheden tot juni 2019 gesloten.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    18 max 7 uur
    6 dgn
    -
  • FEB
    20 max 7 uur
    5 dgn
    -
  • MRT
    22 max 8 uur
    5 dgn
    -
  • APR
    24 max 9 uur
    5 dgn
    -
  • MEI
    29 max 9 uur
    3 dgn
    -
  • JUN
    34 max 11 uur
    1 dgn
    -
  • JUL
    37 max 11 uur
    1 dgn
    -
  • AUG
    37 max 10 uur
    1 dgn
    -
  • SEP
    32 max 9 uur
    1 dgn
    -
  • OKT
    27 max 8 uur
    3 dgn
    -
  • NOV
    22 max 7 uur
    5 dgn
    -
  • DEC
    19 max 7 uur
    5 dgn
    -
Bron: KNMI Climate

Omgeving

Restaurant-tip!

Ga na het restaurant tegenover Sol. Het restaurant is super lekker, goedkoop en vriendelijk (deels Nederlands) personeel.

Roos
juli 2022

Klantbeoordelingeni


7.5 Erg goed
uit 1.204 beoordelingen
ligging
9.1
service
7.9
eten
5.2
kamers
5.4
Netheid
5.3
sfeer
4.7
wifi
4.5
ontbijt
6.4