Vergelijk de laagste prijzen:
Indigo Warsaw - Nowy Swiat
Modern hotel met historische architectuur, gelegen in het hart van Warschau.
- Centrale ligging in het centrum
- Wandel naar de bezienswaardigheden
- Boutique hotel met een chique design
Intro
Een plek waar oud en nieuw bij elkaar komen, gevestigd in het hart van Nowy Swiat district. Hotel Indigo Warsaw - Nowy Swiat is een boutique hotel waar een chique design en historische architectuur met elkaar gecombineerd wordt. Het hotel beschikt over verschillende faciliteiten die een stedentrip Warschau comfortabel maken. Eet dicht bij 'huis' door een tafel te reserveren in Restaurant Flo. Het restaurant is geopend voor ontbijt, lunch en diner, de gerechten komen uit de Poolse keuken met een moderne twist. Wil je de dag sportief beginnen of eindigen? Breng een bezoek aan de fitness waarover het hotel beschikt.
Kamers (60)
De kamers van hotel Indigo Warsaw - Nowy Swiat zijn voorzien van onderstaande faciliteiten: - 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - TV - Minibar - Kluisje - Airconditioning - Koffie- en theefaciliteiten - Badkamer met bad of douche, toilet en föhn De 3-persoonskamer is voorzien van een extra slaapbank.Inbegrepen
Reizen per vliegtuig
- Vliegreis vanaf Amsterdam, Brussel of Düsseldorf
- Handbagage
Niet inbegrepen
Reizen per vliegtuig
- Ruimbagage
- Transfer luchthaven - hotel v. v. (eenvoudig na boeking te reserveren)
Faciliteiten
- Receptie
- Lift
- Lobby bar
- Restaurant
- Fitness
- Sauna
- Gratis wifi
Ligging
- Gelegen in het hart van Warschau, in het Nowy Swiat district.
- National Museum in Warsaw en St. Alexander's Church liggen op ca. 4 minuten loopafstand.
- Tomb of the Unknown Soldier ligt op ca. 14 minuten afstand met het openbaar vervoer.
- Kasteelplein (Plac Zamkowy) ligt op ca. 25 minuten loopafstand.
Openbaar vervoer:
- Tramhalte Muzeum Narodowe 06 ligt op steenworpafstand van het hotel.
- Treinstation Warszawa Powiśle ligt op ca. 10 minuten loopafstand.
Met het vliegtuig:
- Chopin Airport ligt op ca. 45 minuten afstand. Reis met een rechtstreekse busverbinding richting hotel Indigo Warsaw - Nowy Swiat.
- Warschau Modlin Airport ligt op ca. 1 uur en 15 minuten afstand. Reis met de bus, metro en tram naar het hotel.
Met de (huur)auto:
- Parkeren is mogelijk bij de accommodatie. Parkeerkosten ca. PLN130 (ca. € 31) per dag.
Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond.
- Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
- Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.
- Airco
- Bar
- Fitness
- Lift
- Parkeerplaats
- Sauna
Weer & klimaat
Omgeving
- Centrum(2,7 km)