Excl. € 12,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.
Excl. € 12,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.
Dit strandhotel bevindt zich in de bij toeristen populaire vakantieplaats L’Estartit aan de Costa Brava. De luchthaven Gerona bevindt zich op ongeveer 40 kilometer afstand.
Het hotel biedt op 4 verdiepingen 63 kamers en 40 tweepersoonskamers die met een lift bereikbaar zijn. Meertalig personeel achter de 24-uurs receptie in de ontvangstruimte is graag bij alle vragen behulpzaam. Service zoals een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor draagt bij tot een comfortabel verblijf. In de openbare ruimtes (kosteloos) is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een transferservice en een muntwasserette. Actieve gasten die de omgeving op de fiets willen ontdekken, zullen de fietsverhuur (tegen toeslag) weten te waarderen, fietsparkeerplekken zijn eveneens tegen vergoeding voorhanden. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken. Er is een conferentieruimte voor lezingen, congressen of conferenties.
In de kamers zijn airconditioning en verwarming voorhanden. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed. Tegen betaling is een extra bed beschikbaar. Bovendien zijn een kluis en een bureau beschikbaar. Bovendien zijn een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Er zijn ook rolstoelvriendelijke kamers met barrièrevrije badkamer beschikbaar.
De vakantiegangers kunnen op het terras van het mooie weer genieten. Het verblijf biedt een omvangrijk buitensportprogramma met fietsen/mountainbiken, tennis, midgetgolf, golfen, boogschieten en paardrijden aan. Tot het watersportprogramma van het hotel behoren waterskiën, windsurfen, kanovaren, zeilen, catamaranzeilen en duiken. Het hotel heeft in het indoorgedeelte ook veel activiteiten voor sportliefhebbers in petto zoals een fitnessstudio, bowling, squash en aerobics.
Een restaurant, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Bij het ontbijt, de lunch en het diner genieten de gasten van een lekker en uitgebreid buffet. Ook bijzondere maaltijden zoals bijvoorbeeld dieetgerechten zijn verkrijgbaar.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa en MasterCard.
Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126004