Diar Lemdina Hotel

Accommodation preview photo
8.5 Geweldig
608 beoordelingen
Diar Lemdina Hotel
8.5 Geweldig
608 beoordelingen

Vergelijk de laagste prijzen:

reisduur
dagen
We hebben aanbiedingen op andere vertrekdata. Of probeer een andere luchthaven wanneer je een vliegvakantie zoekt.

Over deze accommodatie:

Diar Lemdina Hotel

Algemeen

Ben jij toe aan een zonnige vakantie? Diar Lemdina Hotel is een viersterren complex in Hammamet Yasmine, een levendige wijk vlakbij het strand van het Tunesische Hammamet. Het complex is in traditionele Tunesische stijl gebouwd. Zo kom je echt in de 1.001-nacht sfeer. Start maar vast met inpakken!

Ligging & omgeving

Diar Lemdina Hotel ligt op ca. 500 meter van het strand, waar (mogelijk tegen betaling) ligbedden beschikbaar zijn. In de directe omgeving van het hotel zijn een aantal winkels te vinden.

Waterpark Carthageland op slechts ca. 10 minuten lopen vanaf Diar Lemdina Hotel. Ga hierheen voor flink wat waterpret! Het centrum van Hammamet vind je op ca. 10 km afstand. De plaats kent veel witte huisjes met blauwe ornamenten. Vergeet je camera niet!

Wil je nog meer zien van Tunesië tijdens een verblijf in Diar Lemdina Hotel? Bezoek dan bijv. steden als Tunis, Sousse en Kairouan of boek een excursie naar de Sahara. Het is echt bijzonder om alleen maar zand om je heen te zien!

Appartementen

Diar Lemdina Hotel beschikt over kamers die standaard zijn uitgerust met o.a. een tv, telefoon, huurkluisje, airco (ca. half juni tot half september) balkon of terras, badkamer met bad, toilet en föhn en (tegen betaling) een minibar.

Tegen betaling van een meerprijs is het mogelijk eenkamerappartementen (ook wel studio’s genoemd) te boeken die beschikken over een kitchenette. De twee- en driekamerappartementen van Diar Lemdina Hotel beschikken respectievelijk over een of twee aparte slaapkamers.

De junior suites van Diar Lemdina Hotel zijn ruimer en beschikken als extra over een aparte slaapkamer. Ultieme luxe kan je vinden in de ambassador suites, die nog ruimer zijn en beschikken over een woon-/slaapkamer en twee aparte slaapgedeeltes.

LET OP: voordeelkamers van Diar Lemdina Hotel kunnen qua ligging en faciliteiten afwijken van standaardkamers.

Faciliteiten

Diar Lemdina Hotel beschikt over twee buitenzwembaden en een kinderzwembad. Op het zonneterras zijn ligbedden, parasols en (tegen betaling van een borg) handdoeken beschikbaar.

Is het weer buiten niet optimaal? Dan kan je altijd nog gebruik maken van het binnenbad. Tegen betaling kan je relaxen in het wellnesscentrum met o.a. een hamam en relaxruimte. Ook kun je massages boeken. In het fitnesscentrum van Diar Lemdina Hotel houd je je conditie op peil. Regelmatig wordt er ’s avonds gezorgd voor animatie.

In het buffetrestaurant kan je genieten van Tunesische en internationale gerechten. Daarnaast beschikt Diar Lemdina Hotel over vier bars, waaronder een poolbar. Boek je o.b.v. all inclusive? Dan zijn ontbijt-, lunch- en dinerbuffet, snacks en een selectie (alcoholische) dranken bij de prijs inbegrepen.

In de openbare ruimte is gratis WiFi beschikbaar. Overige (deels betaalde) faciliteiten van Diar Lemdina Hotel zijn o.a. een winkeltje en bagageruimte.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Algemeen

  • Bar
  • Zwembad buiten
  • Restaurant
  • Kluisje
  • Wifi

Activiteiten

  • Animatie
  • Fitness

Kinderen

  • Kinderzwembad

Thema

  • Nabij strand
Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    15max
    5 uur
    7 dgn
    17
  • FEB
    17max
    6 uur
    7 dgn
    17
  • MRT
    18max
    7 uur
    7 dgn
    17
  • APR
    20max
    8 uur
    6 dgn
    17
  • MEI
    26max
    9 uur
    4 dgn
    19
  • JUN
    29max
    10 uur
    2 dgn
    23
  • JUL
    33max
    11 uur
    -
    1 dgn
    26
  • AUG
    34max
    11 uur
    1 dgn
    28
  • SEP
    29max
    9 uur
    2 dgn
    26
  • OKT
    25max
    7 uur
    7 dgn
    23
  • NOV
    20max
    6 uur
    6 dgn
    22
  • DEC
    17max
    5 uur
    7 dgn
    19
Bron: KNMI Climate

Omgeving

Klantbeoordelingen

Klanten waarderen Diar Lemdina Hotel met:

8.5 Geweldig
uit 608 beoordelingen
Eten
8.2
Kamers
8.5
Wifi
5.6
Service
9
Sfeer
8.7
Ligging
8.8
Ontbijt
9
Netheid
7.7
  • Christine
    Prima stek voor een weekje weg
    8.6
    Diar Lemdina Hotel heeft ruime kamers waar wij als gezin perfect gebruik van konden maken, 3 zwembaden waar niks op aan te merken valt (eentje binnen, 2 buiten) en lief, attent personeel. De animatie is niet opdringerig, wij waren hier in mei en het was niet al te druk, echt nog voorseizoen. De maaltijden waren afwisselend, in buffet vorm. Het is geen Ritz Carlton, maar dat is gezien de prijs natuurlijk niet te verwachten. Wij hebben een prima vakantie gehad en onze kids van 7 en 9 vonden het geweldig!
    mei 2023
  • Liudvik
    Goed hotel
    8.3
    Goed hotel met de medina daar. Wees echter op uw hoede voor de oplichters buiten het hotel en doen alsof ze chef-koks zijn.
    mei 2023
  • Mohammad Jafar
    Nooit meer
    2.6
    Heel slecht appartement. Niet goede plek eten is slecht.
    maart 2023
  • An
    Geweldig
    8
    Prima appartementen, erg ruim. Schoonmaak goed, eten goed, ruime keus. Er worden dagelijks activiteiten georganiseerd. Er zijn meerdere zwembaden. Het enige nadeel vond ik de gehorigheid, maar verder dat is het enige.
    oktober 2022
  • Karolina
    Erg goed.
    9
    Schoone hotel en vriendelijke personeel . Animatie team was echt goed en grappig. Alleen eten was beetje smakeloos , veel rijst . Mijn advies is altijd op tijd naar maaltijden te komen want later is niet zo veel. Ik adviseur deze Hotel , twee zwembaden , een rustiger , tweede groter en meer met muziek ect. Beachbar was ook goed met schoon stand en toilet. Ik vind beetje minder over lokale mensen , erg vervelend, "Kom naar mijn winkel .".constant.. Geen rust op stand , let op ook met prijzen. Dichtbij hotel is ook market waar kan je normaal op vaste prijzen dingen kopen dus hoef niet in centrum ... en is goedkoper . In ieder geval hadden wij goede tijd en prachtig vakantie gehad.
    september 2019

Daarom boek je bij dé VakantieDiscounter:

  • Gegarandeerd de beste deal
  • Uiteraard géén boekingskosten
  • Zekerheid van ANVR en SGR
  • Zeven dagen per week geopend

Veilig aangesloten bij:

Die snapt vakantie.

4.3 / 5

Super klantvriendelijk

Website is heel gebruikersvriendelijk en toch wordt je een dag...

Lees verder