1/21

Sheraton Lincoln Harbor Hotel

Fantastisch3.783 beoordelingen
9.0
9.0

Vergelijk de laagste prijzen:

Inclusief verplichte kosten en onder voorbehoud van beschikbaarheid

Sheraton Lincoln Harbor Hotel

Algemeen

Op zoek naar een fijn hotel in New York mét een schitterend uitzicht over Manhattan? Verblijf dan in het viersterren Sheraton Lincoln Harbor Hotel in New Jersey. Je hebt hier zelfs de beschikking over een binnenzwembad en fitnessruimte. Dat wordt een onvergetelijke stedentrip in The Big Apple!

Ligging & omgeving

Sheraton Lincoln Harbor Hotel is de ideale uitvalsbasis voor een stedentrip in New York. Het hotel ligt namelijk in het (goedkopere) New Jersey, maar je kunt wel eenvoudig afreizen naar alle bezienswaardigheden in New York. Je verblijf in een rustige omgeving aan het water, met een spectaculair uitzicht over de skyline van Manhattan.

Zin om op pad te gaan? Op steenworp afstand van Sheraton Lincoln Harbor Hotel ligt Lincoln Harbor, vanwaar de ferry richting Manhattan vertrekt. Vaar het water over en kijk je ogen uit!

Enkele must sees tijdens een verblijf in Sheraton Lincoln Harbor Hotel zijn o.a. het Vrijheidsbeeld, Central Park, Chinatown, Times Square en de Brooklyn Bridge. Ga ook zeker omhoog op een van de imposante torens – Empire State Building of Rockefeller Center - voor een fenomenaal uitzicht.

Kamers

Sheraton Lincoln Harbor Hotel beschikt over ca. 350 nette kamers. Deze zijn standaard voorzien van o.a. een tv, telefoon, kluisje, airco, aparte woonruimte met bank en een badkamer met bad of douche, toilet en föhn. Gebruik van WiFi is tegen betaling.

Faciliteiten

Hoe lekker is het om je dag te starten met een duik in het binnenzwembad van Sheraton Lincoln Harbor Hotel? Voor wie extra fanatiek is, is er een fitnessruimte. Zo ben jij helemaal klaar voor een dagje slenteren door de straten van New York!

Bij terugkomst in Sheraton Lincoln Harbor Hotel kun je genieten van lekkere maaltijden en drankjes in het restaurant en de bar. Niet alleen het eten en drinken is adembenemend, ook het uitzicht over Manhattan zal nooit vervelen. Liever op je kamer chillen? Maak dan (mogelijk tegen betaling) gebruik van roomservice.

In de lobby kun je bij de receptie van Sheraton Lincoln Harbor Hotel terecht met vragen. Gebruik van WiFi in de openbare ruimtes is mogelijk tegen betaling.

LET OP: om in te checken bij Sheraton Lincoln Harbor Hotel moet een van de reizigers minimaal 21 jaar zijn.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.
Faciliteiten
Meest populair
  • Airco
  • Bar
  • Fitness
  • Lift
  • Zwembad binnen
Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

jan
1
max
5
uur
5
6 dgn
feb
1
max
6
uur
4
7 dgn
mrt
11
max
4
uur
5
10 dgn
apr
16
max
7
uur
8
10 dgn
mei
20
max
7
uur
13
15 dgn
jun
27
max
8
uur
19
7 dgn
jul
31
max
10
uur
23
14 dgn
aug
28
max
9
uur
24
4 dgn
sep
24
max
7
uur
22
8 dgn
okt
18
max
7
uur
18
5 dgn
nov
10
max
5
uur
13
9 dgn
dec
2
max
4
uur
9
8 dgn
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.

Omgeving

Alles over de omgeving
Plekken in de buurt
  • Strand(100 m)

  • Centrum(4,2 km)
Weergegeven afstanden zijn hemelsbreed. Dit wijkt af van de loop- of rijafstand.
Tips van reizigers

Beoordelingen

Klanten waarderen Sheraton Lincoln Harbor Hotel
met:
9.0
Fantastisch
uit 3.783 beoordelingen
Kamers7.9
Wifi4.9
Service7.6
Sfeer7.6
Ligging9.3
Ontbijt6.9
Netheid7.5